Kompresör, Hidrofor Fan ve Blower Ses Yalıtımı

Kompresör, hidrofor fan ve blower ses yalıtımı, fabrika, alışveriş merkezleri, spor salonları gibi yerlerde havalandırma sistemlerinin yönetmenlik kararı ile yapılması zorunlu olan bir işlemdir.

Ortamlarda oluşan sesler, hem çevredekiler hem de içeride çalışan personelleri ciddi anlamda etkiler. Yüksek frekanslı sesler, zaman içinde ruhsal bazı sorunların yaşanmasına neden olur ve bu da çalışanlar başta olmak üzere fabrika ve diğer seslerin çıktığı alanların çevresinde ikamet edenler için ciddi sıkıntıların yaşanmasına neden olur. Blower ses yalıtımı ile havalandırmaların ses düzeyleri en minimum seviyeye getirilerek çevredekilerin rahatsız olması engellenmektedir.

İş yerleri için özel olarak üretilen ses yalıtım malzemeleri, diğer ses yalıtım malzemelerine göre çok daha yüksek performans sağladığı için kullanımı daha uygundur. Kabin içi yapılan bu izolasyon malzemeleri, çalışanların ve çevredekilerin rahatsız olmasını engellemektedir. Kabin içindeki sirkülasyonu sağlayacak hava bölümleri ile desteklenmektedir. Bu sayede çalışan makinelerin oluşturduğu hava sıcaklığının artması önlenmektedir.

Blower Neden Ses Yalıtımı Gerektirir?

Fabrika gibi sürekli hareketli olarak çalışan alanlarda, ortamdaki havanın süirkülasyonunun yapılması için havalandırma ihtiyacı duyulur. Havalandırmalar ise ortamda fazla seslerin oluşmasına neden olur. Yönetmenlik gereğince, havalandırmalarda ses yalıtımı yapmak zorunludur. Hem çalışan personellerin haklarını koruma altına almak hem de çevrede ikamet eden vatandaşların oluşan yüksek frekanslı seslerden rahatsız olmalarını engellemek amacıyla Blower ses yalıtımı yapılmaktadır.

Mutlu Akustik’i arayın

Mutlu Akustik, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda başarılı iş sonuçları sunan bir firmadır. Kompresör, hidrofor fan ve blower ses yalıtımı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için arayabileceğiniz firmamızdan alacağınız uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle ses yalıtımında beklediğinizden çok daha fazlasını yakalayabilirsiniz.

Havalandırma ses yalıtımı fiyatı

Havalandırma ses yalıtımı, yukarıda da belirttiğimiz gibi zaruri bir ihtiyaçtır. Doğru şekilde yapılan ses yalıtımından en başarılı sonuçların alınabilmesi için uygulamacı firmanın alanında deneyimli ve uzman olmasına dikkat etmek gerekir. Blower ses yalıtımı konusunda aradığınız en iyi çözümleri uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle elde edebileceğiniz firmamız, yılların deneyimine sahip bir isim olup kısa sürede yaşanan sorunlara çözüm üretmektedir.