Soğutma Chiller Grubu Ses Yalıtımı

Soğutma Chiller Grubu Ses Yalıtımı, soğutma cihazlarının çıkarttığı aşırı gürültüleri en az seviyeye indirmek için yapılan bir ses yalıtımı türüdür.

Büyük iş yerlerinde özellikle kullanılması zaruri olan hava soğutmalı ve soğutmalı cihazlar, iç mekanın havasının değişmesine yardımcı olsa da çevreye yaydığı seslerle ciddi anlamda rahatsızlık verirler. Verilen bu rahatsızlığı izole edebilmek için yapılması gereken en önemli şey, ses yalıtımının uygulanmasıdır. Soğutma chiller grubu ses yalıtımı bu işlem için özel olarak tasarlanan önemli bir yöntemdir.

Chiller grubu ses yalıtımı nedir?

Yüksek frekanslı sesler, çalışma ortamındaki personellerin bir süre sonra rahatsız olmalarına neden olur. Başta işitsel rahatsızlıklara neden olan bu durum daha sonraki dönemlerde ciddi anlamda psikolojik rahatsızlıkların yaşanmasını da etkiler. Bu nedenle hava soğutmalı ve soğutmalı cihazların çıkarttığı sesleri abrose etmek için ses yalıtımının yapılması gerekmektedir. Mutlu Akustik olarak bu alanda uzun zamanların deneyimi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Chiller soğutma grubu ses yalıtımı , soğutma kulesi ses yalıtımı , klima dış üniteleri ses yalıtımı işlemlerini projelendirerek dizayn ettiğimiz firmamız ile işlemlerin sonucunda başarılı sonuçları yakalayabilirsiniz. Deneyimli ve uzman olan kadromuz, ses yalıtımı yapılacak alanda gerekli çalışmaları ve ölçümleri yaparak kullanılacak malzemeleri belirlemektedir. En uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerimize destek verdiğimiz firmamız ile aradığınız sonuçları en kolay şekilde yakalayabilirsiniz.

Soğutma Chiller Grubu Ses Yalıtımı Nerelerde Yapılır?

Birçok alana hitap eden kaliteli çalışmalar; fabrika, soğuk hava deposu, büyük hastaneler, büyük spor salonları, merkezi sistemli soğutma kullanılan alanlar gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.