Sizi Arayalım
Kurumsal
Kurumsal

Hakkımızda

Akustik Sektöründe faaliyet gösteren Mutlu akustik alanında uzman iş ortakları tarafından kurulmuş; Ses yalıtımı ürün ve uygulamaları, Gürültü ve Titreşim kontrolü ürün ve uygulamaları, Hacim Akustiği ürün ve Uygulamaları, Elektro Akustik ürün ve uygulamaları, Akustik Rapor ve Akustik Proje alanlarında hizmet sunmaktadır.

Mutlu Akustik ürettiği ürünlerle kendini ispatlamış bir çok uluslararası markanın temsilciğilini üstlenmekle yetinmeyip alanında üretimini de yaptığı ses yalıtım ve akustik ürünleri bulunmaktadır. Toptan ve perakende satış uygulamaları ile yıllar içinde Türkiye ‘nin bir çok bilinen kurumsal firmalarına ürün ve hizmet sağlayarak bu alandaki tecrübelerini arttırmış ve müşterilerinin gürültü sorunlarına kalıcı çözümler üretebilen teknik bir ekip, bilgi ve birikime sahiptir.

Mutlu Akustik alanında iş yürüten ve geliştiren danışman, mimar, mühendis ve bağlı oldukları yüklenici yada inşaat firmaları ile proje bazlı çalışarak, ihtiyaçları üst seviyede karşılayan, ekonomik ve inovatif çözümleri üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye ‘de İstanbul ve Ankara merkezli olarak çalışma firmamız, Konya, Kayseri, Nevşehir, Adana, Bursa, Sakarya, Antalya, Bursa, Balıkesir, Samsun, Kastamonu vb gibi Türkiye ‘nin bir çok ilinde aktif uygulama ekipleri ile müşterilerin sorunlarını yerinde çözmektedir. Ayrıca tüm Türkiye geneline Kamyon Tır bazında veya perakende olarak anlaşmalı ambar ve kargolar ile gönderim sağlamaktadır.

Uzun lafın kısasıdır. “Mutlu Akustik daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için inşaatların temelinden başlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye gönüllü bir kuruluştur.”

Daha fazla bilgi edinmek için bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.