Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Fabrika İçi Çalışma Kabinleri

Ses Yalıtım Kabinleri Duvarları

Fabrika içi çalışma kabinleri, fabrika ortamında çalışan personellerin haklarının korunması amacıyla kullanılan ürünlerdir.

Gürültünün en çok yayıldığı alanlar fabrikalardır. Üretim için kullanılan makineler, fabrikanın işleyişini sağlayan jeneratör ve diğer elektrikli makineler ile mekanik makineler, içeride yüksek frekanslarda seslerin oluşmasına neden olurlar. Bu tip yerlerde çalışan kişilerin sesten dolayı çok fazlasıyla rahatsız olduğu bilinmektedir. Üretim yerlerindeki fiziki ortam koşulların düzenlenmesi, çalışanların bulundukları ortamların sese karşı dizayn edilerek tasarlanması, personellerin özlük haklarından biridir. Fabrika içi çalışma kabini, tam da bu amaç doğrultusunda üretilen ürünlerdir.

Fabrika içi çalışma kabinleri ne işe yarar?

Fabrika ve sanayi alanları büyük alanlardır ve buralarda birçok makine aynı anda çalıştığı için ortamda çok yüksek seslerin meydana gelmesi görülür. Bu da başta personellerin sağlığını etkiler. Fabrika içi çalışma kabinleri ise çalışanların daha rahat ortamlarda çalışmalarına, sesten uzak, işlerine adapte olmalarına olanak sağlayan ürünlerdir. Renk, ölçü ve diğer özellikleri alanlara göre belirlenebilen çalışma kabinleri, ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapılarak ortamın gürültüden arınmasını sağlamaktadır.

Sanayi ve fabrika ortamlarının işitsel olarak uygun hale getirilmesi, ulusal ve uluslararası standartlara göre olması zorunludur. İşçi ve işverenin işitsel sağlığının koruma altına alınması amacıyla tasarlanan fabrika için çalışma kabinleri, gürültülü ortamların yüksek ses frekanslarından arındırılarak daha sessiz ve sakin ortamlarda çalışmalarına imkân tanıyan bir ses yalıtımı ve akustik düzenleme malzemesidir.

Makine Kabini, Operatör Odası, Test Odası gibi özel olarak oluşturulması gereken alanlar için özel çalışmalar yaparak destek verdiğimiz firmamız ile iletişime geçerek çalışma ortamlarının daha sakin ve daha çalışılır hale getirilmesi konusunda destek alabilirsiniz.

Mutlu Akustik ile Mutlu Çözümler

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Mutlu Akustik, ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında müşterilerine sunduğu cazip fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile işlerini kolaylıkla yapmalarına fırsat sunmaktadır. Fabrika için çalışma kabinleri hakkında ayrıntılı bilgi almak, gerekli projelendirmenin yapılması talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Deneyim ve uzmanlığın adresi ile aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabilirsiniz.