Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Yüzme Havuzu Ses Yalıtımı

Yüzme Havuzu Ses Yalıtımı Fayans, cam, plastik yüzeyler, yüksek tavanlar, geniş alanlar ve çok sayıda gürültü kaynağı. Kapalı havuzlar, ses yalıtımı için özellikle büyük bir zorluktur. Yüzme havuzlarında yankılanmayı azaltmada ses emiciler ve akustik yelkenler asmak özellikle iyidir. Bunlar, salon tavanının altına asma veya kablo sistemleri kullanılarak çok basit bir şekilde monte edilebilir. Sonuç olarak, gürültü emilir ve spor için sessizlik, rahatlama veya konsantrasyon için yeterli alan yaratılır.

Yüzme Havuzu Akustik Ses Yalıtımı

ister bir spor tesisi ister dinlenme tapınağı olsun: Yüzme havuzlarındaki akustik, yüzücüler ve ziyaretçiler için ambiyansı etkiler. Ses yalıtımı, gürültüyü ve yankılanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Spor tesislerinde ses yalıtımı için HUQ Akustik ses emicileri neden en iyisidir?

1995’den beri her alanda kullanılmak üzere ses emiciler üretmekteyiz. Deneyimlerimiz ve emicilerimizin sürekli olarak geliştirilmesiyle müşterilerimize ses yalıtımı için oldukça etkili ve aynı zamanda modern tasarımlarla etkileyici olan akustik unsurlar sunabiliyoruz.

HUQ Akustik serisi ses emiciler gürültüyü ve yankılanmayı azaltır ve oda akustiğini iyileştirir. Akustik elemanlarımız farklı renk, şekil, malzeme kalınlıkları ve yangın sınıflarında mevcuttur. HUQ akustik ürünleri, örneğin kamu binalarında sıklıkla gerekli olan yangından korunma sınıfı DIN 4102 B1 ile uyumludur. Ses emicilerimiz için çeşitli montaj ve sabitleme sistemleri, her tür spor tesisi için etkili ses yalıtımını ve akustiği kolaylaştırır.

Şimdi sıra sizde: Yüzme havuzunuz için optimum ses yalıtımını alın!

Yüzme Havuzlarınız için Akustik ürünlerimizden ses yalıtımınızı seçin veya ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza doğru çözümü bulmanız için projelerinizde size destek olacaktır.