Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Akustik Mineflo | PVC Zemin Kaplamaları

Akustik Mineflo; zemin kaplamaları ses ve darbe emilimi sayesinde gürültüyü taşımaz veya iletmez aynı zamanda mekanın estetik bütünlüğünü tamamlayan ürünlerdir. Yaşadığımız mekanlarda şüphesiz aktif olarak kullandığımız zeminlerde hem darbe ve ses yalıtımı hem de isteğe özel farklı renk seçenekleri ile mekanın tasarımsal bütünlüğünü bozmayan renk seçeneklerine sahip PVC Mineflo uygulaması kolay, hızlı ve ekonomik ürünlerdendir.

Akustik Mineflo PVC

PVC ve linolyum gibi zemin kaplamalarının bir çok avantajı vardır.  Farklı kalınlıklarda sunduğumuz ürünler antisatik tir elektrik yükü taşımaz, hijyeniktir kolayca temizlenebilir, akustik yalıtımlıdır darbe ve titreşimleri taşımaz, yerden ısıtma sistemlerine de uygundur. Ayrıca kaymaz, aşınmaya ve yüke dayanıklı, solmaz, çekmez ve B1 sınıfında alev almaz  bir malzemedir.

Akustik Mineflo Nerelerde Uygulanır

Market, Eğitim Merkezleri, Konuk Evleri, Hastaneler, Klinikler, Çocuk Yuvaları, Anaokulları, Ayakta Tedavi Merkezleri, Bakım Evleri, Kolejler Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Fuarlar, Restoranlar, Anaokulları, Kafeler, Barlar, Oteller, İş yerleri, Enstitüler, Kütüphaneler, Üniversiteler gibi daha bir çok alanda güvenle kullanılabilen hijyenik bir üründür.