Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı konforlu bir çalışma alanı, işine odaklanma gibi ihtiyaçlarınızı sağlarken yine ofis ve toplantı salonlarında konuşma gizliliği de sağlamaktadır. Hafif yapı elemanlarının kullanımı ile gürültü hayatımızın bir parçası haline geldi. Hemen hemen her alanda karşılaştığımız gürültü problemi açık ofislerde en büyük sorunlarımızdan biri haline geldi.

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis ortamında çalışmanın zorlukları çoktur, ancak aşırı gürültü bunlardan biri olmamalıdır. Ortamı nasıl sessiz tutacağını bilen uzmanlarımızdan ofis ses yalıtımı ve ofis akustiğini iyileştirmek için çok sayıda çözümümüz var.

Hem açık ofis alanında çalışanlarımızın kendi iç gürültü problemini ortadan kaldırmak hem de çalışan ve yöneticilerin bireysel ofislerinde etkin bir ses yalıtımı sağlamak, hatta telekonferans ve toplantı odalarında konuştuklarımızın bütün çalışanlarımız tarafından duyulmasını istemeyiz.  Bu nedenle ofis ses yalıtımı yaptırmak bir zaruret halini alabiliyor.

Ofis Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ofis ses yalıtımı mevcut duvarlar üzerine ses yalıtımlı kuru duvar sistemleri ile veya alçıpan duvarlarınızı yıkmadan üzerine yapacağımız yalıtım detayları ile sessizlik sağlanabilir. Bu alanlarda kapılar ihtiyaç halinde akustik kapı ile değiştirilerek yalıtım seviyesi üst seviyeye taşınabilmektedir.

Bir ofiste çok fazla ses geçiş noktası vardır. Ofis üzerinden geçen mekanik cihazlar en büyük sorunları teşkil eder ve yalnızca ofis alanlarını değil bütün binayı saran bir gürültüye neden olabilir, aynı şekilde yükseltilmiş döşemeler de benzer sorunlar bulunmaktadır. Burada yapılacak ince işçiliklerle gürültü problemini ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır.

Bir ofis alanının ses yalıtımına yönelik bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Klasik taşyünü köpük sünger gibi ürünler yerine profesyonel ürünler tercih ederek ve haci akustiğinde HUQ Akustik paneller ile neredeyse her dekora uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış üst düzey ürünleri tercih ederek hem sessiz hem dekoratif ofis çalışma alanları oluşturabilirsiniz.

Bu iş güvenliği ve odaklanma için oldukça önemli detayları içerir.

YouTube video

Ofis Ses Emici Paneller – Yankı Eko Sorunlarınız için

Ofis Akustik için Ses emici duvar panellerimizden olan Akustik Kumaş Paneller ofislerinizde bulunan yankı ve eko sorunlarını ortadan kaldırır. Reverberasyon süresini 1sn nin altına düşürmek için hacim hesabı yaparak bir akustik uzmanımız tarafından kullanılacak malzeme miktarı hesaplanır. 100hz ve üzerinde yankı süresini 1sn nin altına indirip ofis içinde yankı eko sorunlarını çözümler. Ayrıca akustik kapılarımız, akustik paravan, akustik seperatör, duvar ve tavan ses yalıtım malzemeleri ile piyasadaki en iyi gürültü azaltmayı sunar. Bir çok yüzey seçeneği ile (kumaş, ahşap, boya, duvar kağıdı gibi) bu akustik düzenleme aynı zamanda dekoratif bir görünüm sunarak ofislerinizi zenginleştirir.

A sınıfı yangın derecesi ürünlerimize yüksek düzeyli güvenlik katar, dikkat dağıtıcı sesleri maskeler.

Bir ofis alanının ses yalıtımına yönelik ürünlerimiz çok çeşitlidir ve geleneksel veya standart akustik panellerden her türlü ihtiyacı karşılamak ve neredeyse her dekora uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmış üst düzey ürünlere kadar her şeyi içerir.

Ses emici duvar panellerimiz, kapı contalarımız ve tavan döşemelerimiz piyasadaki en iyi gürültü azaltmayı sunar.

Birçok yüzey seçeneği ile bu ürünler, tasarımcı görünümünü olağanüstü akustik niteliklerle birleştirir.

A Sınıfı yangın derecesi, tüm ürünlerimize yüksek düzeyde güvenlik katar. Ayrıca dikkat dağıtıcı sesleri maskelemek için beyaz gürültü makinesi sunuyoruz.

Ofis ses yalıtım malzemeleri

Ofis ses yalıtımı malzemeleri seçmek konusunda kararsız iseniz size ücretsiz danışmanlık verecek bir ekibe sahibiz. Belirteceğiniz oranlarda ses yalıtımı sağlamak için ofisinize özel ses yalıtım ve hacim akustik detaylarını oluşturur ve size sunarız.

Masalarınızda kullanacağınız akustik masa Seperatörü ürünlerden başlayarak ihtiyaca göre akustik duvar panelleri ve akustik duvar panellerini ve hatta ışıklandırma sisteminizi isteğinize göre tasarlayabiliriz.

Tüm ürünlerimiz antibakteriyel ve insan sağlığına zararlı bileşenler içermediğinden güvenle kullanabileceğiniz alanlar inşa ederiz.

Hiç bir ofis akustik detayımızda sünger malzemeleri kullanmamaktayız. Bu işin değerini bilen bir ekibe ve mutlu müşterilere sahibiz.