Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Akustik Telefon Görüşme Odası

Akustik Telefon görüşme odası; açık ofis gibi veya yüksek gürültü olan alanlarda veya konuşma gizliliği aranan her türlü ofis veya mekanda tercih edilebilecek akustik phone booths kabinlerine göre daha ekonomik, daha güçlü ses yalıtımı, daha geniş ve ferah alanlar sunan akustik telefon görüşme kabinleridir.

Akustik Telefon Görüşme Odası

FXPhone akustik telefon görüşme kabinleri, yüksek akustik konfor ve mükemmel konuşma anlaşılırlığı sağlayan ses geçirmez bir telefon kabinidir. Elbette fabrika içi ses yalıtımlı ofis gibi farklı amaçlar içinde kullanılabilir. Tamamen özelleştirebilir dış cephesi ile her müşterinin isteğine göre özelleştirilebilir bir DNA ya sahiptir. Çift kat akustik alçıpan ile oluşan duvarların içinde sakladığımız profesyonel ses yalıtım malzemeleri ile konuşma gizliliğinizi muhafaza eder, en yüksek düzeyde ses yalıtımı sağlarız, bu sayede kullanıcıya arama yaparken mahremiyet ve rahatlık hissi kazanırlar.

Serbest duran mini oda, bağımsız aydınlatma, havalandırma sistemi, masa ve sandalyeler gibi çeşitli olanaklarla donatılabilir. içeride oluşan yankı sorunlarını ortadan kaldıracak mükemmel tasarımlarda olan HUQ akustik kumaş paneller yerleştiririz.

Ofisinizin en şık detayı haline gelecek akustik kabinlerimiz ön ön yüzüne ahşabın sıcaklığını sevenler için ahşap veya akustik lamine camlarla kaplanmış detaylarla tamamlarız. Camlar sizi korkutmasın zira bu iç akustiği ve ses yalıtımınızı bozmayacaktır.

Günümüzde şirketlerin büyük bir bölümü müşterileriyle yapacakları görüşmeleri, birebir görüşme yerine telefonla yapmayı tercih ederler. Özellikle de pandemi döneminde uzaktan destek vermenin önemi daha da artmaya başladı. Tabi telefon görüşme odası olarak ayrılan bölümün ses yalıtımı noktasında doğru şekilde uygulanmış olması önemlidir. Bu yüzden telefon görüşme odası ses yalıtımı, diğer alanlardaki uygulamalardan çok daha dikkat gerektiren bir işlemdir.

Ofis Akustik Telefon Görüşme Odası Ses Yalıtımı

Hizmet alanında başarılı olmak ve müşterilerini memnun etmek isteyen kurumsal firmalar, görüşmelerini teknolojinin en iyi parçalarından olan telefon ve görüntülü görüşme sistemleri üzerinden yapmaya başladılar. Bankalar, büyük alışveriş şirketleri, bilet satış firmaları vb. müşterilerinin hem COVID-19 salgınına karşı kendilerini korumaya almaları amacıyla hem de görüşmelerin daha kolay yapılabilmesi amacıyla telefonla işlem yapmayı tercih ediyorlar. Ancak burada şöyle bir sorundan bahsetmek gerekir. Bir telefon görüşmesinin sağlıklı şekilde yapılabilmesi için görüşmelerin yapıldığı alanlarda ses yalıtımının doğru şekilde uygulanmış olması gerekir. Telefon görüşme odası ses yalıtımı bu nedenle önemli bir ayrıntıdır.

Telefon Görüşme Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Öncelikle görüşmelerin yapılacağı alanın büyüklüğünü dikkate alarak işlem yapmak ya da malzeme seçmek en önemli ayrıntıların başında gelir. Bir odanın büyüklüğü, kullanılacak malzemelerin belirlenmesinde son derece etkilidir. Mutlu Akustik olarak gerekli inceleme ve ölçümleri yaptıktan sonra telefon görüşme odası ses yalıtımı için seçtiğimiz malzemeleri uygun bir şekilde uygulayarak ses problemini ortadan kaldırıyoruz.

Telefon Görüşme Odası Akustik Düzenleme

Bir alanda ses yalıtımının tek başına yapılması, beklentileri karşılayabileceği anlamına gelmez. Aynı zamanda buranın akustik dengesinin de doğru şekilde uygulanmış olmasına dikkat etmek gerekir. Telefon görüşme odası akustik düzenleme alanında da başarılarıyla müşterilerini memnun etmeyi sağlayan Mutlu Akustik ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, malzeme tedariki ve uygulama talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet kalitemizi değerlendirmek ve taleplerinizi belirletmek için arayın.