Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı

Telekonferans salonu ses yalıtımı, müşterilerimizden sıkça duyduğumuz yan odadan gelen gürültü, içeride oluşan yankı problemleri şikayetleridir. Uluslararası bir görüşme veya çok önemli bir iş bağlantısı yapmak üzere olduğunuz bir görüşmeyi akustik düzeni bozuk bir ortamda yapmanın odak noktalarının kaymasına ve amatör görünmenize neden olabilir. Ses yalıtımı ve hacim akustik işlemleri, görüşmelerin online yapıldığı ortamlarda olmazsa olmaz uygulamalardandır. Daha kaliteli görüşmelerin gerçekleşebilmesi için dışarıdan gelen seslerin içeriye girmesini engellemek ve içeride oluşacak yankı sorununu gidermek gerekir.

telekonferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Telekonferans Ses yalıtımı, profesyonel görünmek, görüşmelerin daha anlaşılır olması, odak noktalarının kaybolmaması ve katılımcıların gürültünün etkisinden sıkılmaması için yapılması zarureti gerektiren bir uygulamadır. Özellikle şehir içinde yer alan işyerlerinde yurtiçi ve yurtdışı görüşmelerin sağlandığı telekonferans odalarının bulunması, alanların doğru şekilde oluşturulmasını gerektirir.  Hatta açık ofislerin içinde dahi Telekonferans ses yalıtımı, telekonferans odalarında olması gereken mutlak uygulamalardan biridir.

Telefonferans Odası Salonu Akustik  Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Bir alanda seslerin yüksek çıkması, alanda yapılacak konuşma, seminer, konferans gibi etkinliklerin kalitesini düşürür. Hem işletme için hem de görüşmelerin yapıldığı taraflar açısından zorlu bir sürecin oluşması, alınacak bir işin ya da verilecek bir hizmetin yanlış anlaşılmasına veya kurumsal görüntünün kaybına neden olabilir. Bu nedenle bu alanlarda ses yalıtımı ve akustik düzenlemenin olması şarttır. Telekonferans salonu ses yalıtımı uygulamasına geçilmeden önce gerekli ölçümler yapılır ve kullanılması gereken malzemeler belirlenir. Bundan sonra yapılacak işlemler için tüm detaylar belirlenerek müşterimizle paylaşılır. Yalıtım sonrasında daha önce renkleri seçilmiş HUQ Akustik paneller uygulanarak işlemler tamamlanır. Farklı detaylarda farklı çözüm önerilerimiz olabilir bu nedenle tarafımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti almanızda fayda bulunur.

Ses Yalıtımı İçin Hangi Malzemeler Kullanılmalıdır?

Ses yalıtımı malzemeleri, çok farklı markalar ve çok farklı ürün çeşitlerinden oluşur. Ofis ve telekonferans salonu gibi alanlarda giydirme duvar ses yalıtımı yapılarak son kat alçıpanla kapatılır. Bu işlemden sonra hacim akustik uygulamasına geçilir. Ses yalıtımı gürültünin seviyesive frekansına bağlı olarak değişmekle birlikte son katmanda antibakteriyel HUQ akustik paneller kullanırız. Zeminler isteğe göre karo halı kaplanarak işlemler tamamnır.

Mutlu Akustik İle Mükemmel Sonuçlar

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Mutlu Akustik, telekonferans salonu ses yalıtımı ve hacim akustiği çalışmalarında müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ile kendinden söz ettiren bir isimdir. Beklentileri karşılamak, müşteriler memnun etmek ve bundan da önemlisi alanında referans belirleyici isim haline gelmek adına tüm talepleri doğrudan ve zamanında karşılayan firmamız ile iletişime geçerek telekonferans salonu ses yalıtımı uygulamalarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, sunduğumuz çözümleri değerlendirebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.