Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Bowling salonu, özellikle zeminde topların yere çarpasıyla oluşan titreşim ve hava doğumlu sesler, müzik sesi ve elbette insanların sesleri yüksek bir gürültü oluşmasına neden oluyor. AVM gibi alanlarda bu yüksek sesler yan tarafta bulunan işletmeleri rahatsız edebileceği gibi salon içinde bulunan müşterilerinde bu gürültüden rahatsız olacağı aşikardır. Dolayısı ile bu tarz alanlarda ses yalıtımı ve hacim akustik çalışmaları ile akustik düzenleme yapılması zarurettir. Her insanın sevdiği bir aktivite, düzenli olarak yaptığı bir eğlence mutlaka vardır. Günümüzün en popüler etkinlikleri arasında yer alan ve çok sayıda tutkununun olduğu bowling de bunlardan biridir. Bowling salonları, genellikle şehir merkezlerinde olduğu için bu alanlarda çıkan sesin yüksekliği, önlem alınmadığında çevrede yaşayanların rahatsız olmasına neden olur bu da hem işletme sahipleri için hem de oyun oynayanlar için sıkıntılı zamanların yaşanması anlamına gelir. Bu yüzden bowling salonu ses yalıtımı yapmak gerekliliği doğar.

Bowling Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Neden bowling salonu ses yalıtımı yapılmalıdır?

Bowling salonları, genellikle farklı aktivite ve eğlencelerin de bir arada yapıldıkları yerlerdir. Mesela bir yerde karoke yapılırken, diğer yanda kafeterya için alan oluşturulabiliyor. Bu da haliyle bowling salonundan çıkan seslerin diğer alanlarda eğlenenlerin rahatsız olmasına neden olabiliyor. Tabi ki sadece müşteri açısından önemli bir işlem değildir ses yalıtımı, aynı zamanda çevrede oturanların sağlıklı bir yaşama sahip olabilmeleri için de ses yalıtımının yapılması oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden bowling ses yalıtımı, kesinlikle es geçilmeyecek kadar önemli bir konudur.

Bowling salonu ses yalıtımı nasıl yapılır?

Her mekanın kendine göre bir büyüklüğü ve sesin çıktığı özel bir frekans değeri bulunur. Bu yüzden ses yalıtımı yaparken ortama uygun çözümlerin sunulması son derece önemlidir. Bowling salonu ses yalıtımı yaparken en çok dikkat edilmesi gereken detayların başında kullanılacak malzemenin sağlıklı olması gelir. Doğru seçilmiş malzemelerle yapılan uygulama, beklentileri en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur. Bu yüzden hem malzeme seçimine hem de uygulayacak firmanın alanında başarılı olmasına özen göstermek gerekir.

En iyi çözümleri sunuyoruz

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan Mutlu Akustik, ses yalıtımı alanında sunduğu başarılarıyla kendinden söz ettiren bir isimdir. Bowling salonu ses yalıtımı konusunda da aradığınız çözümlerin en iyisini bulabileceğiniz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak uzman ekibimizin yerinde inceleme yapmasını ve uygun malzeme seçimi yaparak işe koyulmasını sağlayabilirsiniz. En iyi çözümleri en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz firmamız ile kendinizi daha fazla güvende hissedecek, başarılı sonuçlara ulaşmanın keyfine varacaksınız.