Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Akustik Ahşap Kapı

Akustik Ahşap Kapı S-Door© , 25 yıl önce konser salonlarını dolduranların “bu kapının arkasında bu kadar ses olması inanılmaz” merkına yol açan ses geçirmez, kapıları yenilenmiş ve geliştirilmiş haliyle 21. yüzyılın beklentilerini karşılayarak onurlandırıyor. Mutlu Akustik ‘in büyük özveriyle geliştirdiği, kişiselleştirilebilir S-Door© ses yalıtımlı kapılar ‘ın en iyisi olarak yoluna devam ediyor. Mutlu Akustik kapılarında kullandığı özel yalıtım malzemeleri ile sağlanan kalite S-Door© ‘u  başlı başına bir yıldız haline getiriyor. Akustik Kapılar stdüyo, ev, çağrı merkezi, ofis gibi bir çok alanda kullanıma uygun isteğe uygun özellikte üretilmektedir. Ses yalıtım performansı arttırılmış, akustik conta, akustik giyotin, akustik eşik kullanarak fabrika ortamları dahil yüksek ses seviyelerinin bulunduğu alanlarda yüksek ses yalıtım performansı ile kullanabileceğiniz ürünlerimizdendir. ,

Ses Yalıtımlı Akustik Kapılar

 

Akustik Kapı Ses Yalıtımlı Kapıda Kişiselleştirilmiş DNA

Akustik kapılar tamamen özel imalat olarak üretilmektedir. S-Door© her bireyin zevkine uygun olarak tasarlanabilir özel imalat bir kapıdır. Arzu edenler için yalıtım malzemeleri dahi değiştirilebilmekte, şartnamenize uygun yalıtım detayında ve kesitlerinde kapılarınız hazır hale getirilebilmektedir. Mutlu Akustik özveri ve tekniği ile birleştirilen S-Door© Akustik Kapı kişiselleştirilmiş DNA’sıyla kullanımınıza sunulur. İsteğe göre MDF Lam, isteğe göre laminat isteğe göre lake boya ile son katmanda müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre hazırlanır.

Akustik Kapıda Klasik veya Modern Dokunuşlar

S-Door MDF Lam, Doğal veya yapay kaplamalar, Lake Boya, Laminat Kaplama tercihleriniz ile göz zevkinize göre yumuşak dokunuşlar  ile renklendirilir. Kapı iç ve dış rengi müşterinin mekan dizaynına göre tasarlabilir.

Silent Door Sessizliğe Hakim olmanız için her ayrıntı düşünüldü

Slient Door her detayı düşünülmüş farklı özelliklere ve özel ölçülere sahip kapılardır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre bazı detaylar aşağıda listelenmiştir.

  • Tek Kanat, Çift Kanat ve Sound Look kapı sistemleri ile özel ölçü ve tasarımda bir akustik kapı.
  • 42mm, 55mm, 72mm, 76mm, 85mm gibi farklı ölçülerde üretim kabiliyeti
  • Sertifikalı lake boyalar ile yangın sınıfını E sınıfından A sınıfına yükseltme
  • Birinci sınıf solmaz ve morarmaz lake boya
  • STC 64dB üzerinde yalıtım
  • Klasik veya modern özgün tasarımlarıyla esnek üretim kabiliyeti

Akustik Kapı Test Video

YouTube video

Akustik Kapı Nerelerde Kullanılır ?

Akustik kapılarımız her türlü gürültünün olduğu alanda kullanılabilir. Bunlara bir kaç örnek vermek gerekirse konut, stüdyo, fabrika, ofis gibi alanlar sayılabilir.

Akustik Kapı Giyotini

S-Door Akustik kapı dünyaca ünlü markalara ait akustik giyotin kullanılmaktadır. Bu akustik giyotin yardımı ile kapı kapandığında kapı içerisinden zemine doğru uzanan giyotin sistemi ile kapı altında gelebilecek sesler engellenir ve ses sızdırmazlığı sağlanır. Kapı ömrü boyunca kullanılan giyotinler uluslararası sertifikalarla partner firmalarımız tarafından üretilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Akustik Kapı Çift Lamba ve Akustik Fitil

Tüm kapı kasalarımızda en az çift lamba sistemi kullanılır. Bu lambalara yerleşen akustik fitil ile ses ve hava sızdırmazlığı sağlanır. Bu detay kapı lambalarında oluşabilecek ses kaçışlarını engeller. Akustik kapılarımız kütle olarak desteklenmiş ağır yüklere sahiptir. Bu nedenle yük taşıyıcılığı yüksek çelik menteşeler kullanılır. Çelik menteşeler kapı düşmelerinin, menteşe kırılmalarının da önüne geçmektedir. Ömür boyu kullanabileceğiniz Akustik kapı modellerimizden ışık dahi geçmemektedir.

S-Door© ‘un Yolduculuğu

Üstün müşteri memnuniyeti vizyonuyla yapılarınız da boy gösteren S-Door Akustik Ahşap Kapı Ses Yalıtım sektöründe çığır açma yolculuğuna 2010 yılında başladı. Diğer kapılardan farklı ve üstün özellikleri ile müşterilerin sadece ihtiyacını karşılamakla kalmayıp göze de hitap etmeye devam ediyor. Sektörde hem kullanıcılar, hem de üreticiler arasında popülerliğini koruyor ve sağladığı üst seviye ses yalıtımı ile ödediğiniz ücretin hakkını veriyor. Sizde Sinema salonu, Konferans Salonu, Stüdyo veya Evlerinizde sessiz alanlar oluşturmak isteyenlerdenseniz bu kapılar zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde üretilmektedir. Elbette en önemli ve öne çıkan özelliği ses yalıtımıdır. Gürültü kontrolü için akustik kapı modelleri gürültü seviyesine göre tercih ve imal edilmektedir. Hangi kapıyı seçeceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

S-Door Akustik Kapılarımızın Kullanım Alanları , oditoryumlar, konser salonları, kontrol odaları, kongre merkezleri, konferans salonları, motor test hücreleri, müzik uygulama alanları, ofisler, makine muhafazaları, yayın tesisleri, mekanik ekipman odaları, konutlar, kayıt stüdyolarındaki uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Güvenli alanlar, güvenli SCIF odaları, RF / Akustik korumalı tesisler ve ses ve gürültü test tesisleri.

Akustik Kapı Ses İletim Kaybı (Hz) S-Door için
STC125250500100020004000
51284750535159
53314753545158
54405154545163
55405154565261
61415360606269
64445862656670