Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Akustik Ahşap Kapı Slient Door©

Ses Yalıtımlı Akustik Kapılar

Akustik Kapı S-Door© , 25 yıl önce konser salonlarını dolduranların “bu kapının arkasında bu kadar ses olması inanılmaz” merkına yol açan ses geçirmez, kapıları yenilenmiş ve geliştirilmiş haliyle 21. yüzyılın beklentilerini karşılayarak onurlandırıyor. Mutlu Akustik ‘in büyük özveriyle geliştirdiği, kişiselleştirilebilir S-Door© ses yalıtımlı kapıların en iyisi olarak yoluna devam ediyor. Mutlu Akustik kapılarında kullandığı özel yalıtım malzemeleri ile sağlanan kalite S-Door© ‘u  başlı başına bir yıldız haline getiriyor.

Ses Yalıtımlı Kapıda Kişiselleştirilmiş DNA

S-Door© her bireyin zevkine uygun olarak tasarlanabilir özel imalat bir kapıdır. Arzu edenler için yalıtım malzemeleri dahi değiştirilebilmekte, şartnamenize uygun yalıtım detayında ve kesitlerinde kapılarınız hazır hale getirilebilmektedir. Mutlu Akustik özveri ve tekniği ile birleştirilen S-Door© Akustik Kapı kişiselleştirilmiş DNA’sıyla kullanımınıza sunulur.

Klasik veya Modern Dokunuşlar

S-Door MDF Lam, Doğal veya yapay kaplamalar, Lake Boya, Laminat Kaplama tercihleriniz ile göz zevkinize göre yumuşak dokunuşlar  ile renklendirilir. Kapı iç ve dış rengi müşterinin mekan dizaynına göre tasarlabilir.

Silent Door Sessizliğe Hakim olmanız için her ayrıntı düşünüldü

Slient Door her detayı düşünülmüş farklı özelliklere ve özel ölçülere sahip kapılardır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre bazı detaylar aşağıda listelenmiştir.

  • Tek Kanat, Çift Kanat ve SoundLook kapı sistemleri ile özel ölçü ve tasarımda bir akustik kapı.
  • 42mm, 55mm, 72mm, 76mm, 85mm gibi farklı ölçülerde üretim kabiliyeti
  • Sertifikalı lake boyalar ile yangın sınıfını E sınıfından A sınıfına yükseltme
  • Birinci sınıf solmaz ve morarmaz lake boya
  • STC 64dB üzerinde yalıtım
  • Klasik veya modern özgün tasarımlarıyla esnek üretim kabiliyeti

S-Door© ‘un Yolduculuğu

Üstün müşteri memnuniyeti vizyonuyla yapılarınız da boy gösteren S-Door Akustik Kapılar Ses Yalıtım sektöründe çığır açma yolculuğuna 2010 yılında başladı. Diğer kapılardan farklı ve üstün özellikleri ile müşterilerin sadece ihtiyacını karşılamakla kalmayıp gözünüze de hitap etmeye devam ediyor. Sektörde hem kullanıcılar, hemde üreticiler arasında popülerliğini koruyor ve sağladığı üst seviye ses yalıtımı ile ödediğiniz ücretin hakkını veriyor. Sizde Sinema salonu, Konferans Salonu Stüdyo veya Evlerinizde sessiz alanlar oluşturmak isteyenlerdenseniz ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

S-Door Akustik Kapılarımızın Kullanım Alanları , oditoryumlar, konser salonları, kontrol odaları, kongre merkezleri, konferans salonları, motor test hücreleri, müzik uygulama alanları, ofisler, makine muhafazaları, yayın tesisleri, mekanik ekipman odaları, kayıt stüdyolarındaki uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Güvenli alanlar, güvenli SCIF odaları, RF / Akustik korumalı tesisler ve ses ve gürültü test tesisleri.

SES İLETİM KAYBI (Hz)
STC 125 250 500 1000 2000 4000
51 28 47 50 53 51 59
53 31 47 53 54 51 58
54 40 51 54 54 51 63
55 40 51 54 56 52 61
61 41 53 60 60 62 69
64 44 58 62 65 66 70