Sizi Arayalım
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Yol Ses Bariyerleri

Yol ses bariyerleri, araç trafiğine yakın konumda ki yerleşim alanları için ideal bir ses yalıtımı sağlayan ürünlerdir.

Gürültü Problemi

Yol ses bariyerleri araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde yaşamak, ciddi anlamda sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Büyük şehirlerde özellikle yolların yaşam merkezleri ile iç içe olmasından dolayı ses ve gürültü düzeyi çok daha fazla olur. Bu tip yerlerde yapılması gereken en önemli uygulama, ses bariyerlerinin kullanılmasıdır. Gürültülerin sönümlenmesi, araç trafiğinin oluşturduğu seslerin kesilmesi için uzman bir firmadan ses yalıtımı konusunda destek almak gerekir.

Yol Ses Bariyerleri Nerelerde Kullanılır?

Araç oranının fazla olduğu yerler, mevcut hızıın üzerinde hızın yapıldığı yerlerde, sinyal kontrollü kavşak ve yol ayrımındaki düzensizliklerin olduğu bölgelerde, yolun kesit eğitimi, mevcut trafik akışı nedeniyle meydana gelen vasati ses basınç düzeyi gibi durumlarda etkili çözümler sunan yol kenarı otoban ses bariyerleri, çevrede yaşayanların daha rahat şekilde yaşamlarına devam etmelerine katkıda bulunur. Ancak bu uygulamayı yaparken alanında uzman olan bir firmadan destek almak en önemlisidir.

Mutlu Akustik ile En iyi Çözümler

Uzun yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, alanında bilinirlik kazanan ve müşteri memnuniyetinin oluşması için gereken tüm çalışmaları yapan bir firmadır. Yol kenarı otoban ses bariyerleri konusunda kolaylıkla destek alabileceğiniz Mutlu Akustik, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile dilediğiniz her an hizmetinizdedir.